Producent zabawek Berg jest firmą pochodzącą z Holandii, która tworzy zabawki wyjątkowe. Ich specjalizacją są trampoliny ogrodowe dla dzieci i dorosłych, oraz gokarty na pedały. Są to produkty w pełni profesjonalne i solidne, a jednocześnie z duchem nowoczesności.

Dzisiaj weźmy pod lupę ich trampoliny. Są 4 modele trampolin Berg, ale każdy z nich dostępny jest w różnych wariantach. Różnią się od siebie średnicą maty do skakania, sprężynami, oraz rodzajem montażu. Każdy znajdzie taką trampolinę, która przypadnie mu do gustu.

Profesjonalna trampolina ogrodowa Berg Elite+

trampolina ogrodowa, trampoliny do ogrodu, trampoliny berg, sklep z trampolinami, brykacze.pl

Świetna trampolina dla dzieci i dla dorosłych. Posiada najlepsze sprężyny Twinspring Gold, które cechuje niesamowita elastyczność i wytrzymałość. Dzięki temu trampolina posiada niesamowite wybicie, oraz posłuży wiele lat. Dostępna jest w dużych rozmiarach maty, posiada fantastyczną siatkę ochronną i najwytrzymalszy stelaż.

Trampolina ogrodowa dla dzieci i dorosłych Berg Champion

trampolina ogrodowa, trampolina dla dzieci, trampolina dla dorosłych, trampolina do ogrodu, brykacze.pl

Świetna trampolina do ogrodu. Podobnie jak trampoliny ogrodowe z serii Elite+, dostępna jest w największych możliwych rozmiarach, oraz posiada doskonałe sprężyny Twinspring Gold, które zapewniają maksymalne wybicie. Wykonana jest z nieco innych materiałów i posiada trochę mniejszą odporność na promienie UV, niż droższy model.

Trampolina ogrodowa dla dzieci Berg Favorit Deluxe

trampolina dla dzieci, trampolina berg, trampoliny ogrodowe, trampoliny do ogrodu, brykacze.pl

Tania trampolina w porównaniu do poprzedniczek. Niska cena jest uzasadniona przystosowaniem wyłącznie dla dzieci. Mata posiada mniejsze maksymalne obciążenie, a sprężyny nie wzmacniają aż tak wybicia. Jest to świetna trampolina dla dzieci, które dopiero uczą się skakać na trampolinie.

Trampolina dziecięca ogrodowa Berg Talent Inground

trampolina berg, trampolina talent, trampoliny ogrodowe, trampoliny do ogrodu, trampoliny dziecięce, trampoliny brykacze.pl

Świetna trampolina dla najmłodszych dzieci. Dzięki montażowi inground wejście do trampoliny jest nisko i bez problemu może wejść nawet najmłodszy maluszek. Trampolina Talent jest najprostszym modelem, dostępnym w małych rozmiarach, tanim i zajmującym niedużo miejsca.


Klient detaliczny może kupić trampoliny ogrodowe w sklepie brykacze.pl

Z kolei klient hurtowy może je dostać w firmie Leker.pl – jest to hurtownia trampolin ogrodowych online.