Amerykańska marka zabawek Fisher-Price jest jedną z największych, oraz najbardziej znaczących na świecie. Na swoją pozycję rynkową pracują od prawie 90 lat, więc widzimy, że jest to efekt wieloletnich starań, oraz po prostu dobrych i lubianych produktów.

Polska dystrybucja zabawek Fisher-Price

Polskim oficjalnym, oraz wyłącznym dystrybutorem marki Fisher-Price Outdoor jest hurtownia zabawek Leker. Jest to firma, która już od wielu lat zajmuje się importem i dystrybucją markowych zabawek. Są godni zaufania, ponieważ współpracują wyłącznie ze sprawdzonymi, renomowanymi firmami.

Możesz wybrać dropshipping

Jeśli chcesz od razu sprzedawać, nie bawiąc się w kupowanie i magazynowanie towaru, to wybierz dropshipping. Jest to forma współpracy sprzedawcy z hurtownią, która polega na tym, że sprzedawca korzysta z magazynu dostawcy i zleca mu wysyłkę towaru bezpośrednio do swoich klientów. Tym sposobem może sprzedawać całą gamę produktów bez własnego magazynu.

Rozszerz ofertę o kolejne marki: Smoby, Simba, Wader

Leker nie ogranicza się do jednej znanej marki. Posiada w ofercie całą gamę produktów wielkich producentów, więc decydując się na współpracę z tą firmą, wzbogacisz swój asortyment. Hurtownia zabawek Leker.pl jest dystrybutorem marki Smoby, która podobnie jak Fisher-Price, posiada świetne zabawki ogrodowe. Możesz rozbudować swoją ofertę o domki ogrodowe, zjeżdżalnie, huśtawki i bujaki, a także dużo więcej zabawek różnego rodzaju.

Leker.pl – lokalizacja firmy

Biuro handlowe, a także magazyny hurtowni zabawek Leker, znajdują się w województwie mazowieckim – w miejscowości Chynów. Jest to bliskie sąsiedztwo miast takich jak Grójec, Piaseczno i Warszawa.