Żyjemy w czasach, w których liczy się oczywiście marka, ale również najwyższa jakość oferowanych produktów. Możemy mieć pewność, że producenci tacy jak Fisher Price, oraz Smoby, oferują najlepsze produkty, w dodatku w świetnych cenach.

Prowadzisz sklep z zabawkami i chcesz nawiązać współpracę z hurtownią, która posiada światowe marki w swojej ofercie? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Internetowa hurtownia zabawek Leker.pl posiada mnóstwo najlepszych marek w asortymencie.

Leker.pl to nie tylko zwykła hurtownia zabawek. To oficjalny importer i dystrybutor zabawek wielu światowej klasy zabawek.

Oprócz wymienionych wcześniej producentów: Fisher Price, oraz Smoby, posiadają w ofercie zabawki takich marek jak Big, Viga Toys, Injusa, Feber i wiele innych.

Ponadto Leker oferuje dropshipping, czyli model współpracy polegający na tym, że wysyłka towaru odbywa się bezpośrednio z hurtowni do klienta sklepu, dlatego jest to szybsze, oraz sprzedawca nie musi magazynować towaru i zajmować się spedycją. Duża wygoda!