Sklepy z zabawkami każdego dnia walczą o nowych, bardzo wymagających klientów. Aby być najlepszym, muszą mieć konkurencyjne marki w ofercie. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który właśnie zastanawia się, czy zacząć sprzedawać zabawki ogrodowe, to spójrz na nasze zestawienie najlepszych marek oferujących tę kategorię zabawek.

Injusa

Hiszpański producent zabawek ogrodowych, oraz pojazdów elektrycznych i nie tylko. Injusa mogłaby być przykładem dla innych producentów – ich zabawki są niesamowitej jakości, a także zawsze wyglądają nowocześnie i po prostu świetnie. Posiadają licencje na najlepsze marki samochodowe, które są bardzo istotne dla dzieci.

Feber

Kolejny producent zabawek prosto z Hiszpanii. Jeśli zależy Ci na cudownych zabawkach ogrodowych, to musisz go mieć w swoim sklepie. Feber posiada genialne ogrodowe domki dla dzieci – zazwyczaj plastikowe. Poza tym godne wyróżnienia są ich huśtawki ogrodowe, oraz pojazdy dla dzieci.

Fisher Price

Fisher-Price to amerykański producent zabawek dla dzieci, który zaskakuje swoim stosunkiem ceny do jakości. Zabawki tej marki są kolorowe, piękne i funkcjonalne. Często spotyka się ich zabawki wielofunkcyjne, które oszczędzają miejsce i są bardzo mobilne i kompaktowe.

Smoby

Jest to marka, która posiada mnóstwo zabawek z praktycznie każdej kategorii. Mają dużo domków dla dzieci, jeździków, pojazdów, a także traktorki, domki ogrodowe i wszelkie inne produkty. Smoby jest znany na całym świecie i jest godny zaufania. Do tego ceny są stosunkowo niskie, więc każdego stać na zabawki tego światowego producenta.

Viga Toys

Zyskująca na popularności marka zabawek, która ma jedną cechę wyróżniającą: ich zabawki są drewniane. Zabawki z drewna zyskują coraz bardziej na popularności dzięki swoim atutom ekologicznym. Ekologiczne zabawki są na topie – tak jak całe eko-życie!


Jeśli prowadzisz sklep z zabawkami i jesteś zainteresowany sprzedażą tych marek w swoim sklepie, to musisz wejść na Leker.pl!

Leker to internetowa hurtownia zabawek, a także importer i dystrybutor zabawek światowych marek. Co więcej, Leker.pl oferuje dropshipping – jest to model partnerstwa, polegający na tym, że sklep zbiera zamówienia i przekazuje je hurtowni, a ona wysyła paczki prosto do klienta.

Biuro i magazyny firmy Leker znajdują się w miejscowości Chynów w województwie mazowieckim. Niedaleko jest Warszawa, Piaseczno i Grójec.