Targi zabawek to fantastyczne wydarzenia, na których spotykają się producenci, dystrybutorzy, importerzy i sprzedawcy. Cała branża zebrana w jednym miejscu to świetna okazja, by nawiązać nowe współprace, lub wypić kawę z konkurencją. Na tegorocznych targach zjawi się równie firma Leker.pl – jeśli chcesz ich poznać, to jest świetna okazja. Kilka słów o nich.

Importer i dystrybutor zabawek

Leker to nie jest zwykła hurtownia. Jest to wyjątkowa firma, która z miłości do zabawek ściąga najlepsze produkty z wielu krajów świata. Jeśli zgadzasz się z ich misją i chcesz im pomóc, spotkaj się z nimi na targach.

Zabawki najlepszych marek

Leker specjalizuje się w dystrybucji wyłącznie prestiżowych marek o świetnej opinii i renomie. Należą do nich Fisher Price, Smoby, Wader, czy Simba. Są to najpopularniejsze marki zabawek na świecie.

Wyłączny dystrybutor Fisher Price Outdoor

Zabawki marki Fisher Price znane są na całym świecie. Fisher Price Outdoor to zabawki ogrodowe, które świetnie nadają się również do używania w domu. Leker.pl jest jedynym dystrybutorem tej marki na Europę.

Wybierz dropshipping!

Dropshipping jest formą współpracy pomiędzy hurtownią, a sklepem internetowym, która polega na tym, że sklep wyłącznie zbiera zamówienia, a następnie przekazuje adresy klientów hurtowni, która prowadzi wysyłkę bezpośrednio do nich. W Lekerze możesz wybrać taki model współpracy i bez obaw rozpocząć sprzedaż.

Kielce nie po drodze – gdzie ich spotkać?

Jeśli nie będziesz na targach zabawek w Kielcach, to nic straconego. Leker.pl ma swoją siedzibę w miejscowości Chynów, która znajduje się w okolicach Warszawy, Piaseczna, czy Grójca.