Injusa i Berg to nasze ulubione marki pojazdów dla dzieci. Dzisiaj będziemy chcieli przedstawić Wam najlepsze pojazdy tych dwóch producentów. Berg posiada w ofercie najlepsze jeździki – gokarty, z kolei Injusa quady elektryczne i rowerki. Sami spójrzcie!

Na pierwszy ogień idą zabawki BERG

1. BERG Gokart Go2 Jeździk na Pedały 2w1

Fenomenalny klasyk, który jest absolutnym bestsellerem. Może być napędzany poprzez odpychanie, lub pedałując. Można również kupić rączkę do pchania przez rodzica. Dostępny w trzech pastelowych kolorach:

berg go2, jeździk, pchacz, 2 w 1, brykacze.pl

2. BERG Gokart na pedały BMW Street Racer Pompowane koła 3-8 lat do 50 kg BFR

Cudowny, rajdowy gokart na pedały, który na pewno przypadnie Twojemu dziecku. Logowanie BMW jest znaczące, gdyż często dzieci chcą mieć pojazdy takie, jakich używają również dorośli.

berg, gokart, bmw, street racer, brykacze.pl

3. BERG Gokart na pedały Rally Force BFR

Piękny gokart dla dzieci o sportowym wyglądzie i nowoczesnym, zielonym kolorze. Posiada przekładnię z wstecznym biegiem, pompowane koła z bieżnikiem, oraz możliwość doczepienia przyczepki.

berg, gokart, rally force, na pedały, brykacze.pl

4. BERG Gokart na pedały Buddy 3-8 lat Orange do 50 kg.

Piękny i szybki gokart marki Berg. Jest solidny, wytrzymały i pomarańczowy, a poza tym ma możliwość regulacji fotela, dzięki czemu dziecko zawsze siedzi wygodnie i nie naraża kręgosłupa.

berg, gokart na pedały, buddy, pomarańczowy, brykacze.pl

5. Berg Gokart na pedały Black Edition BFR Pompowane Koła od 5 lat do 100 kg.

Cudowny gokart, który jest na tyle profesjonalny, wytrzymały i solidny, że mogą z niego korzystać nawet dorośli. Wytrzyma obciążenie do 100 kg, oraz posiada regulację kierownicy i siedzenia, dzięki czemu nie będzie ciasno.

berg, gokart na pedały, black edition, bfr, brykacze.pl

 

I przechodzimy do producenta INJUSA

1. INJUSA Mercedes Benz AMG GT – S 12V iMove Edycja Specjalna

Świetny pojazd dla dzieci, który jest prestiżowym Mercedesem! Posiada możliwość zdalnego sterowania za pomocą telefonu komórkowego.

pojazd dla dzieci, jeździk, samochód, mercedes, imove, brykacze.pl, injusa

2. INJUSA Sportowy Quad na Akumulator 24V X-Treme Hunter

Świetny quad elektroniczny firmy, która specjalizuje się w elektronicznych pojazdach dla dzieci. Osiąga zawrotną prędkość 16 km/h dzięki mocnemu akumulatorowi 24V.

quad dla dzieci, quad elektryczny, elektroniczny, na akumulator, x-treme hunter, injusa, brykacze.pl

3. INJUSA Jeździk Quad Pchacz Bujak Pojazd 6 w 1 GOLIATH

Cudowna zabawka hiszpańskiego producenta. Jest to pojazd dla dzieci, którym może bawić się już 10-miesięczne dziecko, a to za sprawą funkcji bujaka. Zabawki na lata? Tak! One istnieją!

bujak, pojazd dla dzieci, wielofunkcyjny, jeździk, quad, pchacz, injusa, brykacze.pl

4. INJUSA Hawk Motor Jeździk Odpychacz

Ciekawa alternatywa dla klasycznych rowerków biegowych. Jest to w zasadzie biegowy rowerek – odpychacz w formie motorka.

injusa, hawk, motor, jeździk, odpychacz, rowerek biegowy, brykacze.pl

5. INJUSA Rowerek Trójkołowy Deluxe City Max Ciche Koła + Torba

Ciekawy produkt, który może być używany nie tylko jako zabawka dla dziecka, ale również jako wózek! Futurystyczny design powinien spodobać się każdemu, a funkcjonalność jest niesamowita. Wraz z wzrostem dziecka, można przekształcać produkt w coraz to inne rzeczy. Wózek – pchacz – rowerek.

injusa, rowerek trójkołowy, pchacz, pojazd, wózek, injusa, brykacze.pl